ESTE PALACE - מתחייבים לטיפול PRP בכל השתלת שיער

 המלצות נוספות לעצירת נשירת שיער

כפי שידוע לכולנו ישנם כמה גורמים לנשירת שיער ובניהם הגורם המרכזי שהוא הגורם הגנטי. השתלת שיער פותרת את הבעיה המרכזית אך מה עם בעיות אחרות שיכולות לגרום לנשירת שיער?

  1. גורם לנשירה: גנטיקה

פתרון  השתלת שיער ( השיער בצידי ומאחורי הראש אינו מושפע גנטית ולכן לא נושר ) 

———————————————————————————————————–

       2. גורם לנשירה: תזונה לקויה

רובנו לא שומרים על תזונה נכונה, לגברים חסרים ויטאמינים חיוניים ולנשים ברזל

פתרון: מולטי ויטאמין המותאם לנשירת שיער ( SEORIX ) 

————————————————————————————————————

      3. גורם לנשירה – זרימת דם ירודה:

עם השנים ובמיוחד לאנשים אשר מעשנים יורדת זרימת הדם והחמצן לשורשי השיער

פתרון: קצף רוג'יין / ספריי מינוקסי / טיפול PRF /  טיפול  iGrow Laser LED Light Therapy

——————————————————————————————————————

גורם לנשירה מזיקים:

כגון שמש, ים, בריכה, צבע כימי, פן, תוספות שיער ועוד 

פתרון: פשוט להימנע

 

לסיכום: " אם תילחמו בכל גורמי הנשירה סביר להניח כי תנצחו ותרוויחו שיער שופע ומושלם "

 

 

 

טיפול PRP –טיפול תמיכה לצמיחת השיער לאחר ההשתלה

התקרחות, הינה בעיה לא פשוטה שממנה סובלים גברים ונשים כאחד. הטיפול אשר צובר תאומה בשנים האחרונות והפך לידוע  בכל העולם, נחשב לבטוח ביותר ובעל התוצאות הטובות ביותר. טיפול תמיכת השתלים לצמיחת השיער, נקרא טיפול PPR, אשר מבוסס על חומרים המופקים מטסיות הדם הנשאבות מדם המטופל.

בסרטון: מטופל מישראל עובר טיפול PRP עם ד"ר נג'יאן אקבס. 

 

 

 

פלזמה תרמופלסטית, מופרדת מדמו של המטופל בהליך שמשביח את הטרופספירה שהוא המקטע העשיר של הדם, לאחר שנשאבת ממנו כמות של 8 CC. החומר מוזרק באזור השתלים בקרקפת באמצעות מחט דקה ועדינה. תהליך זה, מסייע לחידוש התאים באזור הקרקפת ומסייע בצמיחת שיער חדש. לאחר השתלת השיער ישנם אנשים שזקוקים לטיפולי חיזוק השתלים וצמיחת השיער, במיוחד בתקופה הראשונה שלאחר ביצוע ההשתלה. טיפול זה, תלוי במספר השתלים על מנת לקבל תוצאה מושלמת. טיפול זה נחשב כמזותרפיה.

 מחיר השתלת השיער

מחיר ניתוח השתלת שיער, תלוי במצב ההתקרחות של כל מטופל. גם כמות מספר השתלים, היא זו שתקבע לגבי מחיר השתלת השיער, היות וכל מטופל, צריך תוצאות מושלמות וכן להשתלת שיער איכותית, הנעשית ע"י רופא המומחה בתחום זה. על פי המחקרים והפרסומים השונים, הצלחת הטיפול הוכחה באופן מובהק, היות והטיפול מכיל תאי דם עצמיים ולכן, טיפול זה הפך להיות בטוח לחלוטין. טיפול PRP , מסייע גם לנשים הרות, אשר מאבדות הרבה שיער לאחר הלידה. תוצאות הטיפול, הפכו את הטיפול לפופולארי בתחום הרפואה האסטטית בשנים האחרונות והוא בשימוש במדינות רבות בעולם כגון: יפן, ארה"ב, איטליה ,אנגליה, צרפת ומדינות נוספות רבות

מטרת טיפול PRP, הינה לשלוט על איבוד השיער ולחזק אותו. במקרים של איבוד שיער. באזור של השיער החלש, כלומר באזור הדליל יותר, באמצעות מחט דקה והוא אורך בין 15-30 דקות. טיפול זה, יתבצע במרווח זמנים שיחליט הרופא, כאשר יש לחזור עליו מספר פעמים. יש לציין כי הפלזמה המוזרקת לקרקפת, הינה נוזל סרום שהופרד מדם המטופל ומעורבב עם תאי גזע.חומר זה, מסייע לתאים חלשים בקרקפת, להחלים מהר יותר.

טיפול מזותרפיה, היא הדרך החיובית ביותר להפוך את השיער לחזק, כשאר טיפול זה נעשה בשלוש פגישות ובה הפרש של 20 יום בין פגישה לפגישה.

טיפול מוצלח ללא כאב וללא כימיקלים

טיפול PRP, מתבצע ללא כימיקלים וללא סיכון מיותר, כאשר מטרתו הינה להשיג את המראה המלא והשופע שכל המטופלים מעוניינים להשיג. שיטה זו, מתבצעת גם בנורות לד וסרום מורכב מטסיות הדם של המטופל עצמו. הטיפול נעשה בארץ, אך רבים מעדיפים לטוס לטורקיה, למרפאת ESTEPALACE היות ובקליניקה זו, נמצאים טובי הרופאים המוכרים, אשר מושכים אליהם אלפי מושתלים מכל העולם ומהיום גם  מטופלים מישראל.

WhatsApp chat
--> קידום ישיר - העסק שלך באינטרנט