נג'יאן אקבס

מנתחת בכירה בקליניקת אסתה פאלאס וחברה בארגון הבין לאומי וכירוגיה ושיקום זקיקי השיער ISHRS. זכתה בשנים 2016 – 2017 למשתילת השיער הטובה בטורקיה.

תעודת חברות באיגוד GCR אשר מעניק דירוגים לקליניקות הטובות בעולם

חברות בארגון ishrs המאגד את כל הרופאים המומחים בתחום השתלות השיער

 

ארגון ISHRS הוא ארגון עולמי המאגד את כל הרופאים המומחים העוסקים בתחום השתלות השיער. להבדיל מתחומי רפואה אחרים, בהשתלות שיער מבצעים את ההשתלות הרופאים הללו בלבד באופן אישי ללא מעורבות של איש מהצוות הרפואי לאור האחריות הכבדה המוטלת על כתפי הרופא בעת הניתוח המורכב. ביצוע השתלות שיער על ידי גורם לא מוסמך שאינו בעל הידע המתאים, עלול לגרום להשלכות הרות גורל ולכן יש להימנע מכך מראש.

בחירה ברופאה מומחית להשתלות שיער

מומחית השתלות השיער נג'יאן אקבס היא מנתחת מומחית החברה באגודה בבין לאומית לשיקום שיער בתחום הכירורגיה משנת 2012 . מומחית השתלות השיער נג'יאן אקבס מובילה עם הנהלת האגודה ומשרד הבריאות את דרך החשיבה המקצועית הייחודית שעל פיה רק רופאים מומחים יבצעו את כל הפעולות הנחוצות במהלך השתלת השיער.

הסיבות לכך הן רבות וביניהן העובדה שטכנאים רבים רואים בגלי התיירות אפשרות לשלשל סכומי כסף גבוהים לכיסם ולכן הם מבצעים השתלות שיער אף על פי שאין להם מספיק ידע מקצועי והם ללא הסמכה לעסוק בכך.

החברה הבין-לאומית של הכירורגיה לשיקום שיער (ISHRS) דיווחה על ההשלכות ארוכות הטווח של הפעולות הלא מקצועיות הללו על ידי הטכנאים. האגודה הפיצה קריאות אזהרה לתיירים שלא להתפתות ולבצע את הניתוחים הללו אצל גורמים לא מוסמכים המציעים לבצע ניתוח שיקום במחירים נמוכים בקליניקות שאין עליהן פיקוח כיוון שהן פועלות באופן לא חוקי. הטכנאים הללו מראים ללקוחות הפוטנציאליים אישורים פיקטיביים של רופאים המבצעים את ההשתלות אך בפועל זוהי פעולת הסחה ולאחר שהלקוח משתכנע, הפעולה מתבצעת בפועל על ידי הטכנאי.

 

בקרה של משרד הבריאות הטורקי

לאור המציאות החדשה שנחשפה בתקופה האחרונה קבע משרד הבריאות הטורקי תקנות חדשות כדי למנוע את הפעולות הלא חוקיות הללו. כעת אי אפשר לבצע ניתוחי השתלות שיער בקליניקות השונות אלא רק בבתי החולים הייעודיים למטרה זו. תקנה חדשה זו גררה את הטכנאים שלא רוצים לוותר על ההכנסות הנאות שלהם מניתוחי השתלת השיער, לבצע את הניתוחים הללו בסתר, בקליניקות פרטיות וחבויות או בבתי חולים פרטיים במחירים נמוכים משמעותית מהעלויות הנגבות בבתי החולים עבור הניתוחים החוקיים.

הטכנאים חסרי הידע, עלולים לגרום לבעיות רפואיות חמורות ביותר כמו פגיעה רב מערכתית, בעייתיות באופן צמיחת השיער ומחלות נוספות שיגררו ניתוחים נוספים ומיותרים.

כדי להרחיב את עסקיהם ולגרוף הכנסות נוספות הטכנאים הללו מבצעים את הניתוחים גם בארצות נוספות כמו הולנד, גרמניה, בלגיה וישראל.

 

נושאים מהותיים שיש לברר לפני קבלת ההחלטה על ניתוח להשתלת שיער.

  • קבלת חוות דעת מקצועית מרופא מוסמך על מצב השיער ודרכי הטיפול המומלצות.
  • קבלת מלוא המידע על הרופא שיבצע את הניתוח וניסיונו המקצועי.
  • קבלת עותק של הרישיון הרפואי של הרופא ושל תעודת ההכשרה המקצועית שלו.
  • אישור על כך שלרופא יש אישור מטעם משרד הבריאות לבצע את הניתוחים הללו.
  • לוודא שקיים ביטוח נגד רשלנות רפואית לכל הגורמים המעורבים בביצוע הניתוח.

 

מומחית השתלות השיער נג'יאן אקבס

מומחית השתלות השיער  נג'יאן אקבס מובילה את תחום ניתוחי השתלת השיער בבתי החולים החוקיים בטורקיה. ניסיונה המקצועי רב השנים גורם לכך שהמנותחים שלה נהנים לאחר כמה חודשים משיער טבעי ושופע והם אלה ששולחים אליה גם את חבריהם ובני משפחותיהם.

 

ISHRS – החברה הבין לאומית לשחזור שיער

לאור חשיבותו הרבה של נושא טיפול, שיקום והשתלת השיער, הוקם ארגון עולמי שהוא ללא כוונת רווח ששמו ISHRS הארגון מונה כ – 1,200 רופאים מ – 70 מדינו ברחבי העולם ושם לעצמו למטרה לקבוע מצוינות בכל הקשור לטיפולי השיער. נקבעו סטנדרטים גבוהים במיוחד שעל כל חברי הארגון לעמוד בהם בעת ביצוע הניתוחים. הדרישות כוללות שמירה על אתיקה רפואית, ביצוע מחקרים רפואיים בתחום שיקום השיער, ניסיון רפואי בביצוע הניתוחים, העברת מלוא המידע הרפואי טרם הניתוח לכל מטופל ועוד .

רופאים העוסקים בתחום זה ומעוניינים להעמיק את רמת הידע שלהם, עוברים הכשרות והשתלמויות מקצועיות מקיפות בחברת alopecia שהוקמה למטרה זו בלבד.

לאור כל מה שקורה בתחום זה בטורקיה יש לנקוט משנה זהירות ולבצע ניתוחים רק בבתי החולים החוקיים אצל הרופאה מספר 1 בתחום זה, מומחית השתלות השיער נג'יאן אקבס.

WhatsApp chat
--> קידום ישיר - העסק שלך באינטרנט