המרכז הרפואי המוביל בטורקיה להשתלת גבות

השתלת גבות בשיטה חדשה וטבעית

נשים בחרו לטפל בעיבוי הגבות, באמצעות איפור קבוע או שיטת השערה. ממש בדומה לקעקוע, שיטה זו הייתה נפוצה, אך כיום החדשות הטובות הן שניתן לבצע השתלת גבות, באמצעות שיטה טבעית של השתלת שיער. טיפולי שחזור גבות, מתאים לכל אחד ואחת שמעוניינים לחדש את מראה הגבות, אם בגלל הידלדלות הגבות בשל הגיל, טיפולים כימותרפיים שגרמו לנשירתן של הגבות ועוד. יש לציין, כי תהליך השתלת הגבות  מתאים לכל גיל,. גבות שתהיינה חזקות ועבות יותר, תמסגרנה את העין ותגרומנה למראה מושך ויפה יותר. השתלה זו, נעשית במלוא תשומת הלב והדייקנות, היות ומדובר על שטח קטן של שיער שיש להשתיל יש לתאם את ההשתלה, כך שהגבות תהיינה שוות ותהיה להן צורה הרמונית.

 

מדובר על תוצאה טבעית יותר וחשובה לשם הסימטריה והחזות העצמית של הפנים. יש לציין כי אישה חסרת גבות, תחוש חסרת ביטחון . היום, גבות עבות במראה דרמטי, חזרו לאופנה בגדול ואנו רואים נשים רבות שמעוניינות לעבות אותן בשיטת השערה באמצעות איפור קבוע, אך החדשות הן שברגע שהשיטה של השתלת גבות הופיעה, כולן כבר מתחילות לנהור לבצע השתלת גסות, למראה טבעי יותר.

 

השתלת גבות בשיטת   FUE EDGE

השיטה המתקדמת ביותר עבור השתלת גבות, נקראת   FUE EDGE ועושים בה שימוש בהשתלת גבות דלילות או דקות מאוד. מדובר על טכנולוגיה מתקדמת, כאשר במהלכה הרופא המנתח, מוציא זקיקי שיער ממקומות אחרים בגוף ומשתיל אותם באזור הגבות. לרוב, השימוש בזקיקים, נעשה בשיער הנמצא על עור הקרקפת באזור שהוא נסתר. לפני השתלת הזקיקים בגבות, הרופא יעניק להם תכונות גנטיות טובות יותר , כאשר תכונות אלה, נשמרות היטב גם לאחר השתלתם של הזקיקים בגבות.  

 

כיצד מתבצע טיפול השתלת גבות?

ההליך עצמו, מתבצע ע"י הרדמה מקומית, כאשר נלקחים הזקיקים מאזורים שונים בגוף. השתלים נשתלים באמצעות מחט ייחודית בשיטה שהרופא אינו נוגע בצד השורש של הזקיקים. שיטה זו, בניגוד לשיטת השתלת שיער באמצעות פינצטה, שגורמת להחלשת שורש השערה המושתלת.  היום, תהליך השתלת גבות, נעשה לרוב בחו"ל ובמיוחד בטורקיה, אשר שם נמצאות מרפאות פרטיות ובתי חולים בעלי שם עולמי למרכז של מומחים להשתלת שיער בקרקפת , בגבות, שפם וזקן.

תהליך זה של השתלת גבות ושיער בחו"ל כולל אשפוז בביה"ח או בקליניקות הפרטיות מן השורה הראשונה וכן, אירוח בבית מלון למשך התקופה הנחוצה. שיטה זו, אינה משאירה צלקות בגוף ואנשים רבים , אשר כבר עברו את השתלת השער בחו"ל,ממליצים עליה.

מה החבילה שלנו כוללת?

השתלת שיער FUE EDGE

ליווי על ידי נציגות ישראלית

הסעות משדה התעופה

בתי מלון 5 כוכבים וארוחות

לקבלת הצעת מחיר חייגו: 0527978282

WhatsApp chat
--> קידום ישיר - העסק שלך באינטרנט