השתלת שיער בגבות? האם זה מתאים לך?

 

לקוחות רבות מעוניינות לבצע השתלה של גבות לאור העובדה שאין להם גבות כלל או שהן מאד דלילות וקיים רווח משמעותי בין השערות, דבר שלא נראה יפה והוא לא אסתטי. תופעה זו גורמת אי נוחות לכל אישה.

בעיות של חוסר שיער בגבות

עקב סיבות שונות כמו תאונה, שריפה, טראומה, מחלה, טיפולים כימותרפיים והקרנות או תלישה עצמית נוצר שיער מאד דליל באזור הגבות ולעיתים הן לא קיימות כלל. נשים מבצעות במקום זה איפור קבוע או רגיל כדי שיהיו גבות מעל העיניים.

לגבות יש תפקיד חשוב בהבעה ובמראה הכללי של הפנים ולכן רבות מעוניינות לבצע את ההשתלה כדי להחזיר את הנראות כפי שהיא הייתה בעבר.

תהליך תכנון השתלת השיער

המגמה היא להיות קרובים ככל שאפשר לנראות המקורית של הגבות ולכן מתכננים את הנראות, הצורה הגיאומטרית, הרוחב, רמת הצפיפות, כיוון הצמיחה והזווית של הגבה.

יש נשים שאוהבות אותן דקות ומאד עדינות, אחרות מלאות, או ארוכות ומעובות. יש אפשרות תיאורטית לבצע כל מסגרת בהתאם לרצונה של הלקוחה.

שלב השתלת השיער

הרופאה המומחית עובדת בשיטת FUE EDGE  ושולפת זקיקים עדינים של שיער ממקום בו יש צמיחה נאה של שיער, כמו מאחורי העורף. המגמה היא לחפש שיער דק ועדין שיתאים לגבות.

לאחר מכן הרופאה מבצעת הליך מיקרוסקופי שבו נוצרות שיערות דקיקות שהיא שותלת אותן באמצעות מחט ייעודית שמבצעת את ההשתלה אחת אחת ובעדינות רבה. התהליך כולו מתבצע באמצעות הרדמה מקומית כדי לא להכאיב למטופלים.

בדרך זו תוך כמה חודשים מתחילה צמיחה של הזקיקים החדשים ולאט לאט הגבות מתעבות ונכנסות לתוך המסגרת שנקבעה בתחילת הדרך.

מדובר בשיטה חדשנית שהיא פורצת דרך בעולם כולו. האפשרות של נשים לטפל בגבות שלהן היא נושא מאד חשוב עבורן ולכן ברגע שנשים שומעות על אופציה זו, הן מבצעות את כל הבדיקות הנדרשות כדי לבצע מהלך זה.

הקליניקה המובילה בתחום זה היא של של המומחית נגיאן אקבס אשר מבצעת הליך זה באופן  עדין במיוחד, בקליניקה המתקדמת שלה באיסטנבול.

יומיים לאחר ההשתלה, מתבצעת ביקורת ואם הכול תקין המטופלת יכולה לטוס חזרה לישראל לתקופת החלמה. ברוב המקרים לאחר פרק זמן קצר של עד 5 ימים, אפשר לחזור לשגרה.

חסרונות השתלת שיער בגבה

השיער שיחולץ הוא שיער מהעורף שזהו שיער ראש, המבנה הגנטי של השיער הזה הוא צמיחה ללא הפסקה בניגוד לשיער גבה ולכן יהיה צורך בעיצוב תמידי של הגבה, גזירה ועיצוב באופן יומי או שבועי.

עסקת חבילה לטורקיה

נשים רבות רוכשות עסקת חבילה אשר כוללת את הטיסות, השהייה בבית המלון, השתלת הגבות, נהג והסעות משדה התעופה לעיר וגם בחזרה, מהמלון לקליניקה וכו'.

האם מותר לשתות אלכוהול לאחר השתלת שיער?

האם מותר לשתות אלכוהול לאחר השתלת שיער?

לאחר השתלת שיער, מומלץ בדרך כלל להימנע מצריכת אלכוהול לפרק זמן מסוים. אמנם אין איסור ספציפי על שתיית אלכוהול לאחר השתלת שיער, אך חשוב להבין את ההשפעות הפוטנציאליות שיכולות להיות לה על תהליך הריפוי והבריאות הכללית של גופך. לצריכת אלכוהול יכולה להיות השפעות שליליות...

למה לרוב מתחילים השתלת שיער מהמפרצים ולא מהכתר

למה לרוב מתחילים השתלת שיער מהמפרצים ולא מהכתר

השתלות שיער מתחילות לעיתים קרובות מהחלק הקדמי של הראש מכיוון שאזור זה, המכונה "קו השיער", הוא בדרך כלל החלק הגלוי והחשוב ביותר מבחינה אסתטית בקרקפת. שחזור קו שיער בעל מראה טבעי הוא חיוני להשגת תוצאה מוצלחת של השתלת שיער.   *בתמונה ניתן לראות שרטוט של האזור המיועד...

מהם הסיבות לכישלון השתלת שיער

מהם הסיבות לכישלון השתלת שיער

כישלון בהשתלת שיער יכול להתרחש עקב גורמים שונים. חלק מהגורמים העיקריים כוללים: 1. קליניקה חסרת ניסיון: מנתח חסר ניסיון או מיומנות עלול להוביל להשתלת שיער לא מוצלחת. חשוב לבחור איש מקצוע מוסמך ומנוסה כדי להבטיח טכניקה וביצוע נכונים. 2. אזור תורם ירוד: הצלחת השתלת שיער...

האם ישארו לי סימנים באיזור התורם לאחר השתלת שיער?

האם ישארו לי סימנים באיזור התורם לאחר השתלת שיער?

השתלת שיער היא טכניקה כירורגית הכוללת הסרת זקיקי שיער מאתר תורם, בדרך כלל מאחור או צידי הקרקפת, והשתלתם לאזור עם שיער דליל או ללא שיער. הטכניקות הנפוצות ביותר המשמשות להשתלת שיער הן השתלת יחידת זקיקים (FUT) ו- Follicular Unit Extract (FUE). בשתי השיטות, יכולים להיות...

עיגולים מתחת לעיניים

עיגולים מתחת לעיניים

עיגולים שחורים או "שחור מתחת לעיניים" הם בעיה שכיחה שאנשים רבים מתמודדים איתה. עיגולים כהים אלה יכולים להיגרם על ידי גורמים שונים, כולל: עייפות: מחסור בשינה או איכות שינה ירודה עלולים לגרום לעור מתחת לעיניים להיות חיוור, מה שהופך את כלי הדם והרקמות הכהות לנראות יותר....

השתלת שיער רובוטית

השתלת שיער רובוטית

השתלת שיער עם רובוט כרוכה בשימוש במערכת רובוטית מיוחדת המסייעת למנתח בתהליך השתלת השיער. הרובוט משתמש בטכנולוגיית הדמיה מתקדמת ובינה מלאכותית כדי לזהות ולחלץ במדויק זקיקי שיער מאזור התורם של הקרקפת, ולאחר מכן להשתיל אותם לאזור הנמען. הליכי השתלת שיער רובוטיים מציעים...

WhatsApp chat
--> קידום ישיר - העסק שלך באינטרנט