המרכז הרפואי המוביל בטורקיה להשתלות שיער בטכנולגיית FUE

צעד אחר צעד – השתלת שיער בשיטה הטובה בעולם MICRO FUE

הצעד הראשון של השתלת שיער ב FUE הוא לסמן את האזור המיועד להשתלה והאזור התורם בראש המטופל וחשוב להעניק מראה טבעי שיתאים גם אחרי כמה שנים, במרכז הרפואי este palace  מתחייבים שרק רופאים מומחים יסמנו את קו השיער המיועד להשתלה.

השלב השני להוציא את זקיקי השיער בחלק האחורי של הראש באופן ידני  ( לא עם מכשיר מיקרו מוטורי אשר משאיר צלקות ) ולאסוף אותם באופן מסודר על מגשים עם סרום לתוך קירור עד ההשתלה. בסשן אחד של השתלת שיער בשיטת FUE אנו מסוגלים להשתיל בין 4500 – 5000 שתלים במידה וזקיקי השיער בחלק התורם בריאים וחזקים.  במצב כזה נוכל להשיג תוצאות מיטביות להשתלת השיער בין 8 עד 12 חודשים.

השלב השלישי הוא לייצר נקודות להשתלת השיער ( פתיחת ערוצים להשתלה בראש המטופל ) שהוא השלב החשוב ביותר אותו עושה Nagihan Akbas המנתחת המומחית להשתלות שיער בעלת 15 שנות מוניטין וחברה בארגון GCR העולמי. הטכניקה הזו חשובה ביותר על מנת להבטיח תוצאות טבעיות של 45 מעלות של זקיקי השיער על הקרקפת.

השלב הרביעי הוא ההשתלה שבה הצוות הרפואי המומחה שלנו ישתול כל שתל במקום ספציפי בקרקפת עם מחט מיקרו מוטורית – FUE בין 4500 – 5000 זקיקי שיער בסשן אחד של 6 – 8 שעות.

WhatsApp chat
--> קידום ישיר - העסק שלך באינטרנט