המרכז הרפואי המוביל בטורקיה להשתלות זקן ושפם

השתלת שפם וזקן בשיטה המתקדמת ביותר ובמראה טבעי לחלוטין

 

המראה של השפם והזקן המלאים הפך להיות אופנתי בקרב גברים. השתלת שפם וזקן הינו פתרון מושלם עבור אלה הסובלים משיער דליל באזורים אלה או שהם קרחים ושיער באזור זה אינו צומח כלל. בשיטה שמקנה מראה טבעי של שפם וזקן, כל אחד כבר יכול להשיב לעצמו את הביטחון העצמי. לפעמים מדובר על בעיות גנטיות, או מחסור בהורמון טסטוסטרון שאחראי על צמחית השיער בין היתר. פתרון זה, עשוי להתאים במיוחד, עבור גברים שיש להם צלקות באזור הזקן או מעל השפה ומעוניינים להסתיר אותן באמצעות השתלת שיער שיגדל על אזור הצלקת ויכסה אותה כליל.

 

השתלת שיער פנים בשיטת מיקרו FUE

 

המטופלים שמעוניינים בהשתלת זקן ושפם זוכים ליתרון רב, היות והשימוש בשיטת FUE של זקיקי שיער הראש, הינה אותה השיטה בהשתלת שיער הפנים. הזקיקים, נלקחים מחלקו האחורי של הראש והזקיקים לאחר שעברו בדיקה והשבחה, מועברים אחד, אחד לאזור המבוקש בפנים. ההשתלה נעשית תחת הרדמה מקומית וההשתלה אינה גורמת לכאב אין צלקות או תפרים לאחר ההשתלה. פגישת הייעוץ הראשונה לפני ההשתלה של שיער באזור השפם והזקן, הינה חשובה, היות והרופא לוקח בחשבון את כמות הזקיקים הנדרשים באזור שיש לבצע בו השתלת שיער וכן, את מספר הזקיקים שיש לקחת מהאזור התורם בגוף המטופל.

חיזוק ההשתלה וטיפול באמצעות PPR

 

דברים נוספים שהרופא לוקח בחשבון הינו כוון צמיחת השיער בכדי שההשתלה של זקיקי הזקן והשפם תצליח ותיראה טבעית. לאחר יום של ביצוע ההשתלה, המטופלים יעברו טיפול באמצעות PPR, כאשר דם נלקח מגופם ועובר תהליך של צנטריפוגה, כאשר הפלזמה מהדם, מוזרק לאזור ההשתלה. לאחר כשבוע, אזור ההשתלה כבר ייראה טבעי. ההחלמה של האזור באופן מוחלט ,תיארך כשבועיים. יש לשמוע להוראות ההחלמה מהרופא והן זהות לאלה של החלמה של השתלת שיער הראש. 

הזקן והשפם המושתל, צומחים כרגיל, ניתן לגלח אותם. מה שהפך את סמל הגבריות לזמין ולהחזיר להם את ביטחונם העצמי. טיפול זה מצוין גם למי שיש לו צלקות בשל פציעה, תאונה או ניתוח, כך ששיער הפנים יכסה אותן באופן מושלם.היום, השתלות שיער הראש, הזקן והשפם וכן הגבות, מתבצעים בטורקיה בקליניקה המוכרת  ע"י נגיאן אקבס, אשר צבר שם עולמי ואף זכה בתחרות הקליניקה הטובה ביותר בשנת 2016. ישראלים רבים, מצאו כי טיסה לטורקיה, יחד עם טיפול השתלת השיער באזור הרצוי, שהייה מלון ואפילו טיול באיסטנבול המרהיבה, יעלה להם זול יותר, מאשר טיפול השתלת שיער בישראל.

WhatsApp chat
--> קידום ישיר - העסק שלך באינטרנט